SLUŽBY.

01

Webové stránky.

Moderní a optimalizované stránky

Webové stránky, které budou mít čistý a přehledný design určitě pomohou k získání nových zákazníků. Optimalizované stránky na všech zařízeních budou vypadat skvěle! 

Podpora a údržba webu

O Vaše nové webové stránky se postarám i po finálním spuštění. Pravidelně budete dostávat přehledy o návštěvnosti a chování návštěvníků. Stránky budou automaticky zálohované a aktualizované.

Sociální sítě

Dejte o sobě co nejvíce vědět i na sociálních sítích! Pomohu Vás se založením a správným nastavením stránek. Po dohodě mohu stránky plnit obsahem a cílit reklamní kampaně.

02

Branding.

Vizuální identita

Dejte své značce tvář. Nechte si navrhnout logo, které se přizpůsobí Vaší firemní kultuře a bude ji náležitě reprezentovat. Výsledkem bude jednoduché, čitelné a adaptabilní logo, které Vám prostě bude slušet.

Použití loga

Aby jste si mohli lépe představit, jak Vaše nové logo bude vypadat, zašlu Vám nejrůznější vizualizace použití. Mohou to být například reklamní bannery, vizitky, merchandising a další.

Zviditelnění

Dejte o sobě vědět. Pomohu Vám s nastavením v prostředí Google Firmy, Seznam firmy a v dalších službách, aby Vaše společnost byla jednoduše vyhledatelná.

03

Grafika.

Plakáty

Pokud se chystáte pořádat nějaký koncert, představení nebo jinou kulturní akci, připravím pro Vás plakát, který určitě zaujme potencionální publikum. Navrhnu Vám také reklamní banner, aby byla Vaše společnost více vidět.

Vizitky, polepy, katalogy

Nemáte aktualizované vizitky, nebo jsou už zastaralé? Není problém připravit nové moderní vizitky, které upoutají pozornost. Připravím pro Vás i další reklamní materiály, jakou jsou reklamní inzeráty, katalogy a další propagační materiály.

Ostatní

Jak se říká, tak fantazii se meze nekladou. Chystáte například svatbu? Nechte si navrhnout originální svatební oznámení. Potřebujete blahopřání k životnímu jubileu? Jsem tu pro vás.